skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

05377892420 info@areskart.com Skype: areskart

Yüksek komisyon Ödemeyin

Her zaman piyasanın en ucuz fiyatları,düşük komisyon ile her zaman yanınızdayız ve Ares paykasa firmamızın güvencesiyle alışverişleriniz daha güvenli ve hızlı haldedir.

7/24 Hızlı Alışveriş

7/24 Açık olan firmamızdan İstediğiniz saate paykasa kart satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işleminden sonra max 2 dakika içerisinde kodunuz elinize ulaşacaktır.

7/24 Online Destek

Satın alma işlemleriniz dışında da her zaman paykasa kartlarla alakalı sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir resmi siteyiz , ve 7/24 online müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Paykasa Türkiye Resmi Bayii

Paykasa, Sanal ortam üzerinde kurulan yüz binlerce e-ticaret sitesinin, oyun sitesinin, mobil uygulamaların satın alınmasında Paykasa, kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen kullanıcılar için ortaya çıkmıştır. Ön ödemeli olması ve içinde istediğimiz miktarın olması müşteriye bir avantaj sağlıyor.

Ucuz Paykasa

Ucuz Paykasa

Paykasa internet üzerinden alışveriş için size sunulan bir ön ödemeli alışveriş kartıdır. Çoğu zaman, web siteleri üzerinden alışverişe güvenmeyen, sitelerde kredi kartı kullanarak harcama yapmak istemeyenler için idealdir.

Güvenilir Paykasa

Güvenilir Paykasa

Paykasanın amacı kullanıcılarının rahat bir şekilde alışveriş yapması olan bir ödeme yöntemidir. Kartları satın alınırken özellikle yerel bölgede en fazla kullanılan neredeyse tüm ödeme yöntemlerini kullanıcıya sunmaktadır.

Hızlı Paykasa

Hızlı Paykasa

Hızlı bir ödeme sistemi ile ihtiyaca uygun olarak üretilmiştir. İnternet üzerinden alışveriş yaparken güvenli bir şekilde ödeme yapma imkanı sunmaktadır. Paykasa kartları, dolandırıcılara karşı korunma fırsatı da sunmaktadır.

Ucuz Astropay

Ucuz Astropay

Astropay fiyatları bir çok online satış platformunda değişiklik göstermektedir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli husus, size uygun fiyatları sunan platformun güvenilir olup olmamasıdır.

Güvenilir Astropay

Güvenilir Astropay

İnternet ortamından satın alma işlemleriniz için kullanabileceğiniz Astropay Card sayesinde yapmış olduğunuz işlemlerde kredi kartınızın bilgilerini paylaşmadan satın alma işlemi yapabilmenize imkan doğmaktadır.

Hızlı Astropay

Hızlı Astropay

Hızlı ve güvenilir şekilde sitemiz üzerinden güvenle paykasa kartlarını satın alabilirsiniz.Diğer bir avantaj ise hesap açmak yerine sanal kart kullanmanın çok daha kolay olduğudur. Satın alma işlemi online olarak tamamlanabiliyor.

Ucuz Paykwik

Ucuz Paykwik

Paykwik bakiyesini yüklerken cok fazla komisyon alan ve pahalı ınternet sitelerinden paranızı kaptırmaktan sıkıldıysanız sizlere iyi bir haberimiz var, Ucuz paykwik satışlarımız ile güvenilir alışveriş imkanı saglıyoruz.

Güvenilir Paykwik

Güvenilir Paykwik

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde güvenli ödeme yöntemi olarak etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Güvenliği sağlama noktasında bir kere kullanım hakkı ve pin kodu ile desteklenmiş bir şifreleme sistemine sahiptir.

Hızlı Paykwik

Hızlı Paykwik

Hızlı bir ödeme sistemi ile ihtiyaca uygun olarak üretilmiştir. İnternet üzerinden alışveriş yaparken güvenli bir şekilde ödeme yapma imkanı sunmaktadır. Dolandırıcılara karşı korunma fırsatı da sunmaktadır

Paykasa Sıkça Sorulan Sorular

Paykasa Nedir ?

Paykasa, 10 ile 5000 euro değerleri olan ve 19 haneli rakamlardan oluşan bir pin kodudur. Kontör kartlar gibi paykasa kabul eden firmalara para yatırma aracı olarak kullanılan %100 güvenli ödeme yöntemidir.

Paykasa Nerelerde Kullanılır ?

Paykasa , Dünya üzerinde 20 binden fazla internet mağazasında geçerlidir. Eğlence, giyim, online oyunlar ve daha bir çok kategoride internet firması Paykasa ödeme yöntemini mağazalarına entegre etmiştir.

Paykasa Ne Kadar Sürede Teslim Edilir ?

Paykasa Kart gerçek(fiziksel) bir kart değildir. 19 haneli rakamlardan oluşur, havale gerçekleştirip bize bildirdiğinizde size isteğiniz doğrultusunda SMS, Skype ya da canlı destek hattımız üzerinden anında teslim edilir.

Paykasa Kart Yasal Mı ?

Paykasa satışı ile alakalı Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasını yasalarında ve BDDK Kanunlarında her hangi bir satış yasağı bulunmamaktadır. Türkiye yasalarına aykırı olmayan her türlü ürün ve servisin alımında kredi kartınızı kullandığınız gibi Paykasa alarak da ödeme yapabilirsiniz.

Paykasa Pin Ne Kadar Süre Geçerlidir ?

Paykasa Kart gerçek bir kart değildir. 19 haneli rakamlardan oluşur, havale gerçekleştirip bize bildirdiğinizde size isteğiniz doğrultusunda SMS, Skype ya da talebiniz doğrultusunda whatsapp iletilebilir ,isteğinize göre canlı destek hattımız üzerinden anında teslim edilir.

Paykasa Bozdurma Nedir ?

Güvenilir ve hızlı alışverişi sağlayan Paykasa bozdurulabilir niteliğe sahiptir. Bu yüzden insanlar kendi kullanmadıkları bakiyeyi istediği zaman bozdurmanın keyfini yaşayabilmektedir. Paykasa Bozdurma işlemlerini tamamlamak için güncel kur fiyatları üzerinden işlemin yapılması gerekir.

Back To Top