skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

05377892420 info@areskart.com Skype: areskart

Paykasa Bozdurma

Son yıllarda internet üzerinden yapılan alışverişlerin oranları bir hayli arttı. Tüketiciler, dışarıdan alışveriş yapmak yerine online olarak alışveriş yapmayı daha makul bulmaya başladı. Kitap, cd, oyun, takı, aksesuar, yedek parça, makyaj malzemeleri, parfüm setleri ve daha aklınıza gelebilecek birçok şey için online olarak sipariş verebilmek mümkün. Bu durum tüketiciler için bazı avantajlar sunsa da yanlış bir internet kullanımı olumsuz sonuçlara sebebiyet verebilir. Hızlı ve güvenli şekilde paykasa kartınızı bozdurabilirsiniz.Tüketicilerin online alışveriş sırasında düştükleri tuzaklar kredi kartı bilgilerinin hackerler tarafından ele geçirilmesiyle sonuçlanıyor. Bu da bireyler için büyük oranda maddi külfetlere neden oluyor. Paykasa kartlarınızı yüksek kurdan bozabilirsiniz.

  Bilinçli bir internet kullanımı ile birlikte hem zaman hem de para tasarrufu yapabilmek mümkün. Birçok firma müşterilerini internet üzerinden alışverişe teşvik edebilmek için online alışverişlerde tüketicilere çeşitli indirimler sağlıyor. Bu sayede online alışverişin daha da yaygınlaştığını görebiliyoruz. Paykasa kartları hızlı ve ucuz şekilde bozum yapabilirsiniz.

  Online alışveriş esnasında güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz Paykasa sisteminden haberdar mısınız? Bir sanal kart olarak son derece pratik bir şekilde kullanılabilen Paykasa ile birçok online alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. İçinde belirli bir bakiyenin bulunduğu ve bu bakiye tutarınca alışveriş yapabildiğiniz Paykasa ile güvenli alışverişin tadını çıkarın. Paykasa üzerinde yer alan 19 haneli sayı dışında herhangi bir bilgi yer almıyor. Bu durum kişisel bilgilerinizi hiç kullanmadan internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz anlamına geliyor. Paykasa ile kişisel bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmadan internet üzerinden alışveriş yapabilmek mümkün. Bozum işlemleri max 30 dk içerisinde atm den yatırılır.

Back To Top