skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

05377892420 info@areskart.com Skype: areskart

Ülkemizde ve dünyada özellikle son zamanlarda E-ticaret sitelerinden bir şeyler almak için İnternet üzerinden alışveriş yaparken ödeme seçenekleri konusunda sıkıntı yaşayanlar için son derece işlevsel ve güvenli alışveriş yapabilmenize olanak sağlayan bir dijital ödeme sistemi ortaya çıkarıldı.Hızlı ve güvenli şekilde paykasa alabilirsiniz. Paykasa kart İnternet ortamında sorunsuz alışveriş yapmanızı sağlayan bir güvenli ve hızlı ödeme seçeneğidir. Online ödemeleriniz için paykasa kartı güvenle kullanabilirsiniz bu elektronik para hizmeti nakit ödeme aracı yerine geçer, kredi kartı bilgisini vermek istemeyen ve güvenliğini tehlikeye atmak istemeyen insanlar paykasa kart satın alarak diledikleri kadar İnternet’te özgürce alışveriş yapabilirler.Sitemiz Areskart.com üzerinden güvenle paykasa kartları satını alabilirsiniz.

İnternet alışverişini kolaylaştıran bu sistem fiziksel bir kart değil elektronik bir karttır. Dolayısıyla 16 haneli olarak tasarlanan Bu kart her müşteriye özel olarak üretilir. Alışveriş sitelerinde ve oyun sitelerinde yüklü kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen insanların güvenle kullanabilecekleri bir ödeme kolaylığı sağlar. Paykasa kart satın alabileceğiniz birçok güvenli Platformu mevcut. Her zaman güvenli şekilde paykasa satın alabilirsiniz.Dilerseniz tek kullanımlık paykasa kart oluşturabilirsiniz, veya isterseniz birkaç ayrı alışveriş yapabileceğiniz bir şekilde dijital kart oluşturabilirsiniz. Paykasa kart belirli miktarlarda ve limitlerde satın alınabilir. Kaliteli ve güvenli paykasa satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. 10 avro’dan başlayarak 15 avro, 20 avro, €50- €100,-150 Avro 200 avro 250 avro, 500 avro  ve 1000 avro limitlerle paykasa kart satın alabilirsiniz. Bu noktada dikkat edeceğiniz önemli husus, paykasa kart satın alacağınız firmanın güvenilir olup olmadığıdır.Hızlı ve güvenilir paykasa için ares kart sitemizden güven içinde alımlar yapabilirsiniz.

Back To Top