skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

05377892420 info@areskart.com Skype: areskart

Paykwik Nedir ?

Paykwik Nedir ? 14 haneli bir kart kodu olan Paykwik, internet üzerinde alışveriş yapmanızı sağlar ve dünyadaki bir çok internet sitesinde para yatırma yöntemi olarak da kullanılmaktadır.Paykwik ile alışveriş yapmak veya para yatırmak için sizin kişisel bilgilerinizi 3.kişiler ile paylaşmanızı engellemesi en önemli ve en güvenli yönüdür.Güvenle paykwik ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.
Paykwik Kartların çok yaygın ve son yıllarda aktif olarak kullanılmasının sebebi ,pratik,güvenli ve hızlı para yatırma aracı olmasıdır.Özellikle Avrupanın bir ülkesinden uzun yıllardır kullanılan Paykwik sistemi özellikle E-ticaret ve Oyun sitelerinde kullabilir ve bazı sitelerde Paykwik kart kulllandığınız için özel bonuslar kazanabilirsiniz.
Bunların haricinde gerek dünya üzerinde gerek gerek ülkemizde bir çok Paykwik ile ödeme imkanı veren site vardır. Paykwik ile hızlı ve güvenli ödemeler gerçekleştirebilirsiniz.En bilindik ödeme işlemi olarak kredi kartları bilinmektedir. Fakat gelişen teknoloji ve internet sayesinde günümüzde birçok ödeme şekli ortaya çıkmıştır. En güvenilir ödeme şekli Paykwik kartlarıdır. Çünkü Paykwik kart numaranızı kaybeder veya başkası tarafından öğrenilmediği sürece sizin Paykwik kartınızı kimse kullanamayacaktır. Güvenilir bir şekilde ödeme işlemleri için paykwik ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Back To Top